Złomowanie aut

Auto złomowanie Warszawa

Potrzebujesz zlikwidować pojazd, który nie nadaje się do dalszego użytku i szukasz profesjonalnej firmy, która wykona kasację w bezpieczny i legalny sposób? Złomowanie pojazdów Warszawa cieszy się uznaniem na rynku poprzez indywidualne podejście do klienta, uczciwość i dopilnowanie wszelkich formalności. Niezależnie od marki ani modelu czy rocznika Twojego pojazdu, szrot samochodów Warszawa przyjmuje każdy samochód. Co więcej, oferujemy również możliwość podjazdu w wyznaczone przez klienta miejsce w celu odebrania danego pojazdu. Jest to duże ułatwienie dzięki czemu, nasi klienci nie muszą borykać się z dostarczeniem samochodu.

Złomowisko samochodów Warszawa – charakterystyka

Likwidacja pojazdów jest sprawnym i prostym procesem, do którego należy przygotować odpowiednią dokumentację. Aby złomowanie samochodów w Warszawie przebiegło legalnie, klient musi dostarczyć: własny dowód osobisty, dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, widoczny numer VIN, 2 tablice rejestracyjne oraz w przypadku 2 właścicieli – zgodę na demontaż jednego z nich podczas nieobecności. Auto szrot w Warszawie wraz z klientem spisują na miejscu umowę kupna-sprzedaży. Kolejną procedurą auto złomowanie Warszawa jest wydanie w dwóch egzemplarzach zaświadczenia o demontażu pojazdu, które jedno zostaje w rękach klienta, a drugie trafia do urzędu. W razie wszelkich problemów zespół fachowców w auto złomowisko Warszawa służy pomocą i pomaga rzetelnie uzupełnić formalności.

Likwidacja samochodów Warszawa – jakie pojazdy?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie pojazdy do kasacji przyjmuje złomowanie aut Warszawa, nie musisz się nad tym zamartwiać, gdyż zabieramy wszystkie samochody, niezależnie od modelu, stanu czy uszkodzenia. W złomowanie samochodów Warszawa oddasz między innymi: auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, poleasingowe, zabytkowe, samochody z każdego rocznika, pojazdy w różnym stanie technicznym (włącznie z korozją, częściowym uszkodzeniem lub całkowitym).

Złomowanie aut Warszawa – czy warto?

Jeżeli chcesz, aby kasacja Twojego auta przebiegła sprawnie i bezpiecznie, a także zależy Ci na gwarancji atrakcyjnej ceny, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług złomowisko samochodów Warszawa. Szrot samochodów Warszawa wyróżnia się wypłacaniem gotówki na miejscu transakcji, zwrotem kosztów ubezpieczenia, możliwością demontażu pojazdu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a także możliwością ponownego wykorzystania sprawnych części motoryzacyjnych. Likwidacja samochodów Warszawa jest szczególnie polecaną firmą w województwie mazowieckim.