Skup samochodów Ciechanów

Skup aut Ciechanów

Potrzebujesz oddać auto do kasacji i zastanawiasz się nad wyborem firmy? Jeżeli chodzi o auto szrot Ciechanów, oferujemy usługi na najwyższym poziomie z gwarancją atrakcyjnej ceny, która nie zostaje zaniżona. Chcemy, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług jak dotychczas, dlatego pomagamy na każdym etapie podczas złomowania samochodów. Zajmujemy się nie tylko kasacją, lecz również spisaniem umowy, dostarczeniem zaświadczenia o demontażu, dzięki czemu klient ma pewność, że usługa jest bezpieczna i legalna. Skup aut Ciechanów zajmuje się kasacją aut wszelkiego rodzaju, niezależnie od marki, modelu czy rocznika. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zachęcamy do dalszego czytania.

Skup aut Ciechanów – kasacja – krok po kroku

Skup aut Ciechanów przechodzi szybki i sprawnie, jednak warto pamiętać o kilku kwestiach. Jednym z najważniejszych etapów, które umożliwi demontaż auta, jest dostarczenie dokumentacji przez klienta. Likwidacja samochodów nie jest możliwa bez załączenia wszystkich formalności.

Dokumentacja

Aby złomowanie pojazdów Ciechanów mogło przejść do kasacji, należy dołączyć: własny dowód osobisty, dowód rejestracyjny samochodu, kartę pojazdy, 2 tablice rejestracyjne, widoczny numer VIN oraz w przypadku 2 właścicieli – zgodę jednego z nich, jeśli będzie nieobecny.

Wycena auta

Kolejnym etapem złomowania samochodów jest wycenianie auta w zależności od jego stanu technicznego. To istotna kwestia, gdyż w przypadku częściowych i pojedynczych uszkodzeń, niektóre z elementów samochodu mogą nadać się do dalszej sprzedaży. Skup aut Ciechanów w przypadku całkowicie uszkodzonego auta z pewnością wyceni pojazd równie atrakcyjnie, jednak warto wziąć pod uwagę, iż całkowicie zniszczony samochód nie oferuje żadnych wartościowych części.

Umowa kupna-sprzedaży

Następnym etapem jest spisanie wspólnej umowy kupna-sprzedaży między klientem, a skup aut Ciechanów oraz wystawienie przez naszą firmę specjalnego zaświadczenia o demontażu. Właśnie w ten sposób odbywa się złomowanie pojazdów Ciechanów.

Skup aut Ciechanów – podsumowanie

Skup aut Ciechanów proponuje najwyższej jakości usługi i niezwykle atrakcyjne ceny. Nasza firma składa się z zespołu fachowców, którzy rzetelnie wyceniają samochód, oceniając jego stan i informując o składowych danej ceny. Skup aut Ciechanów jest cieszącą się uznaniem firmą głównie poprzez indywidualne podejście do klienta.